Tuvojas FIATA nedēļa

Tuvojas FIATA nedēļa

Latvijas nacionālā kravas ekspeditoru un loģistikas asociācija LAFF jau kopš 1994.gada sadarbojas ar FIATA (Starptautiskā kravas ekspeditoru asociāciju federācija), lai veicinātu pasaules tirdzniecības un kravu pārvadājumu attīstību.

Šogad, no 22.marta līdz 25.martam norisināsies FIATA organizēts 4 dienu tiešsaistes seminārs “Driving the Change”, kas latviešu valodā nozīmē “Izvirzīt pārmaiņas”. Asociācijas biedru delegātiem būs iespēja uzzināt par to, kā vēl efektīvāk virzīt kravu pārvadājumus nākotnē.

Kā programma vēsta, FIATA nedēļu atklās tās prezidents Bazils Pītersens, sveicot visus dalībniekus un semināra klausītājus, kā arī sniedzot ieskatu, kādu jaunu un vērtīgu informāciju uzzināsim turpmākās dienas. Katru dienu ir paredzēti semināri par dažādām tēmām, tai skaitā starptautiskajiem kravu pārvadājumiem, valstu robežām un jūras piegādēm.

  1. Visiem zināms, ka digitālās inovācijas pārņem pasauli, tai skaitā arī transporta un loģistikas nozari, tādējādi atvieglojot daudz procesus un veicinot, ka kravu pārvadājumi, dokumentācija un maksājumi kļūst ātrāki, ērtāki un drošāki. Semināros tiks pārrunāta un analizēta digitālizācijas loma piegādes ķēžu organizēšanā. Viena no nākotnes iespējām, kas tiks pārrunāta, ir digitāla maksājumu veikšana, lai nākotnē loģistikas darījumi tiktu vienkāršoti.
  2. Pasaulē joprojām aktuāls ir jautājums par Covid-19 pandēmiju un vakcīnām. FIATA nedēļā viens no semināriem būs par kravas ekspeditoru centrālo lomu tieši Covid-19 sakarā – kā nodrošināt drošus kravu piegādes ķēdes risinājumus!
  3. FIATA prezentēs arī pieejamos resursus un pakalpojumus, kas ir saistīti ar licences līgumiem un citiem aktuāliem dokumentiem. Semināra laikā varēs ieskatīties arī jaunajā FIATA Loģistikas institūtā. Tiks skarti arī tādi temati, kā jūras piegādes, FIATA nākotnes projekti un sociālie mediji transporta un loģistikas nozarē.

FIATA seminārs tiek organizēts ar mērķi izskatīt problēmas no dažādiem skatu punktiem, lai nonāktu līdz vislabākajiem risinājumiem transporta un loģistikas nozarē. Pateicoties tam, ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus un gūt ieteikumus dažāda veida problēmām.

LAFF aicina biedrus pieteikties FIATA “Driving the Change” semināram - pieteikšanās forma ir izsūtīta LAFF asociācijas biedriem e-pasta formā. Visas jaunākās aktualitātes apkoposim LAFF mājaslapā. Lai būtu pirmais, kas uzzina par jaunumiem, aicinām sekot mums līdzi sociālajos tīklos: Facebook, Instagram un LinkedIn.