Loģistikas un ekspeditoru kursi

Loģistikas un ekspeditoru kursi

Kārtējie Loģistikas un ekspeditoru kursi notiks Inženierekonomikas un vadības fakultātē Rīgā, Kalnciema ielā – 6 no 22.septembra līdz 27.oktobrim otrdienu un ceturtdienu vakaros no plkst.18.00 līdz 21.00 KLĀTIENĒ.

Nodarbības būs lielās auditorijās, ievērojot piesardzības pasākumus.

Kursi domāti vairum un mazumtirdzniecības darbiniekiem, loģistikas struktūrvienību, noliktavu un muitas noliktavu darbiniekiem, kā arī visiem, kuri interesējas par attiecīgajām tēmām. Nodarbības pasniegs pieredzējuši mācību spēki un nozares praktiķi, kuri teoriju saista ar dzīvi un ir informēti par visu jauno.

Par kursiem vairāk https://www.rtu.lv/lv/studijas/talakizglitiba/talakizglitibas-kursi/atvert/logistikas-un-ekspeditoru-kursi

Jūsu dalība kursos no rīkotāju puses tiks apliecināta ar sertifikātiem un apliecībām par 32 noklausītām stundām. Dalības maksa ietver pilnu kursu apmācības programmu, izdales materiālus un kafijas pauzi. Var noklausīties visas lekcijas, var izvēlēties tikai vienu, divas. Samaksa par kursiem 447 euro (ar PVN). Vairāk informācijas par dalības maksu var iegūt, aizejot uz saiti: https://sesmi.rtu.lv/logistikas-un-ekspeditoru-kursi/

Lūdzu, piesakieties , rakstot tieši man:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Norādiet vārdu, uzvārdu, personas kodu (apliecībām, ko izdošu), e-pastu, tālruņa numuru, uzņēmuma nosaukumu, tā adresi (vai savu adresi, ja nākat kā privātpersona), PVN maksātāja numuru, norēķinu bankas kontu un bankas nosaukumu.

 

PIETEIKŠANĀS LĪDZ piektdienai 16.SEPTEMBRIM