Loģistikas speciālistu un ekspeditoru kursi RTU

Loģistikas speciālistu un ekspeditoru kursi RTU

Laipni aicināti uz loģistikas un ekspeditoru kursiem, kuri notiks RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē Rīgā, Kalnciema ielā 6- 209 no 17. marta līdz 23. aprīlim otrdienu un ceturtdienu vakaros no plkst.18.00 līdz 21.00.

Kursi paredzēti vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu, noliktavu un muitas noliktavu darbiniekiem, loģistikas struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem, kā arī citiem interesentiem. Tos pasniegs sava aroda speciālisti – praktiķi, kuri teoriju saista ar dzīvi un vienmēr ir lietas kursā par visu jauno. Pēc kursu noklausīšanās un pārbaudes nokārtošanas klausītāji saņems zināšanas apliecinošus dokumentus – RTU apliecību un sertifikātu par tālākizglītību 32 stundu apjomā.

Var apmeklēt tikai atsevišķas tēmas kursu ietvaros un saņemt sertifikātu par tēmas noklausīšanos.

Dalības maksa ietver pilnu kursu apmācību programmu, kursu izdales materiālus, apliecību, sertifikātu izgatavošanu un kafijas pauzi.

Samaksa par kursiem pilnā apjomā 447 euro (ar PVN). Vairāk informācijas par dalības maksu var iegūt, aizejot uz saiti: http://sesmi.rtu.lv/logistikas-un-ekspeditoru-kursi/

Lūdzu, piesakieties kursiem, rakstot tieši man SkaidrīŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu (apliecībām) ,e-pastu, tālruņa numuru, adresi, uzņēmuma nosaukumu, uzņēmuma adresi, PVN maksātāja numuru, norēķinu bankas kontu un bankas nosaukumu.

 

PIETEIKŠANĀS   LĪDZ   13. MARTAM