Loģistika e-komercijā

Loģistika e-komercijā

Covid-19 pandēmijas krīze ir skārusi vairākas nozares Latvijā un visā pasaulē. Līdz ar ierobežojumiem, tajā skaitā uzņēmumu īslaicīgām darbības apturēšanām, ir notikusi strauja e-komercijas attīstība. Kā vēsta izdevniecība “Dienas Bizness”, pasaulē e-komercijas dominance loģistikas nozarē sākās jau pirms vairāk kā 4 gadiem un ar katru gadu tās apjomi auguši par aptuveni 25%.

Latvijā šis posms ir sācies tikai nesen. Sākoties Covid-19 pandēmijai, e-komercijas apjomi Latvijas reģionā ir pieauguši par 24%.

Digitālā vide ir pārņēmusi visu pasauli un patērētāji arvien vairāk izvēlas iepirkšanos ar interneta vides palīdzību. Patreiz, e-komercija ir ideāla iespēja Latvijas uzņēmējiem attīstīt importa un eksporta plūsmu.

Latvijas nacionālā kravas ekspeditoru un loģistikas asociācija šo ceturtdien, 28. janvārī, piedalīsies nozares profesionāļu tiešsaistes konferencē “Loģistika e-komercijā”. Semināru organizē izdevniecība “Dienas Bizness”, sadarbojoties ar VAS “Latvijas Pasts”, SIA “Omniva”, SIA “Rimi Latvia”, internetveikalu 220.lv un SIA “SSI SCHAEFER”.

Tiešsaistes vebinārā tiks pārrunātas tādas tēmās, kā:

  • patērētāju uzvedības tendences e-komercijas vidē;
  • jaunā, digitālā laikmeta problēmas un izaicinājumi;
  • preču iegāde un pārdošana dažādās e-komercijas platformās;
  • piegādes risinājumi pandēmijas apstākļos;
  • u.c.


Konferencē pieaicinātie e-komercijas nozares pārstāvji dalīsies savā līdzšinējā pieredzē. Tiks apspriestas aktualitātes transporta un loģistikas nozarē, ar mērķi izcelt veiksmīgākos risinājumus šī brīža mainīgajos apstākļos un veicināt nozares izaugsmi Latvijā.

LAFF aicina sekot līdzi jaunākajai informācijai sociālajos tīklos, kur regulāri tiek publicētas transporta un loģistikas nozares aktualitātes.