TRANSPORTA DIENAS 2019

Latvijas nacionālā kravas ekspeditoru un loģistikas asociācija LAFF sadarbībā ar SIA Vervo aicina pieteikties dalībai “Transporta dienās 2019”, kas notiks atpūtas kompleksā “Turbas”, Ikšķiles novada Tīnūžu pagastā no 7. līdz 9. jūnijam.

Transporta dienas jau uzņēmums rīkos otro gadu, pagājušā gadā dalībnieku skaits bija ap 500, šogad ir cerības šo skaitli divkāršot vai pat trīskāršot.

Transporta dienu mērķis, pateicoties neformālai videi un sportiskām aktivitātēm –iepazīt citam citu; veicināt sadarbību un veidot jaunus kontaktus, kā arī risināt profesionālus jautājumus.

Šogad pasākuma dalībniekiem būs iespēja sacensties tradicionālos un 10 netradicionālos sporta veidos, līdztekus komandu aktivitātēm būs radošās aktivitātes bērniem, jo pasākums domāts gan uzņēmuma komandas, gan ģimenes stiprināšanai.

Paralēli šīm aktivitātēm notiks izstāde, kur piedalīsies tādi transporta nozarē atpazīstami uzņēmumi kā Mapon un kontaktu biržas portāls Cargo.lt

Pasākumā par muzikālo noformējumu rūpēsies „Zelta vilks;” „BERMUDA DIVSTŪRIS un DJ ALEX.”

Aicinām visus interesentus izbrīvēt laiku un pieteikties“Transporta dienām  2019” https://vervo.lv/lv/kompanija/akcijas/transporta-speles