https://laff.lv/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/71/cropped-1576657313.png

Ventspils Grain Terminal, a/s

Dzintaru iela 15 , Ventspils, 3602

Par uzņēmumu

AS „Ventspils Grain Terminal” specializētais graudu kravu pārkraušanas terminālis tika izveidots ar mērķi piesaistīt un pārkraut graudu un citas beramkravas no Krievijas, Kazahstānas un Baltijas valstīm uz pasaules tirgu, un tas uzsāka savu darbību 2005.gada augustā.

Šobrīd neaizsalstošajā dziļūdens Ventspils brīvostā izvietotais terminālis piedāvā saviem klientiem iespēju uzglabāt un pārkraut eksporta, importa un tranzīta graudu un citu lauksaimniecības produktu kravas un to pārstrādes produktus, kā arī modernas laboratorijas, kas tika sertificēta GAFTA un akreditēta LATAK, pakalpojumus.

Augstā iekraušanas un izkraušanas operāciju intensitāte kopā ar jūras kuģu, t.sk.Panamax tipa (kuģa partija līdz 75 000 tonnām), apstrādes iespēju ļauj apstrādāt vairāk nekā 2 milj. tonnas kravu ik gadu.

Individuāla pieeja katram klientam, augsts mūsu speciālistu profesionalitātes līmenis, lielā pieredze un kvalitatīvā savu saistību izpilde jebkurā situācijā ir mūsu biznesa kultūras stūrakmeņi.

Pakalpojumi

Kā terminālis un ekspeditors vienā personā, AS „Ventspils Grain Terminal” sniedz visu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu kravu pārvadāšanu no Latvijas robežas līdz to iekraušanai kuģī, un pretējā virzienā uz klientam visizdevīgākajiem nosacījumiem.

Kravu apkalpošanas kompleksajā standarta likmē ietilpst šādi pakalpojumi:

  • Tranzīts Latvijā, dokumentu noformēšana;
  • Kravas izkraušana no vagoniem, vagonu tīrīšana no kravas atlikumiem, tukšo vagonu atgriešana;
  • Vagonu pārsvēršana uz dz/c svariem;
  • Iekraušana kuģī;
  • Termināļa dz/c ceļu izmantošana;
  • Manevru darbi;
  • Laboratorijas kontrole (ekspresanalīzes);
  • Operatīva informācijas sniegšana.

Likmes tiek aprēķinātas katram klientam individuāli, ņemot vērā kravas sezonālo raksturu, pieteikto apjomu, savstarpējo attiecību pieredzi, sadarbības perspektīvas un citus faktorus. Sabiedrība saviem klientiem piedāvā iespēju slēgt ilgtermiņa līgumus.

Pārkrautā apjoma noteikšanas metodika – saskaņā ar termināļa sertificētiem bunkura svariem. SSHINC iekraušanas nosacījumi.

Apstrādājamo kravu nomenklatūra:

Eksports / tranzīts: visu veidu graudu kravas, kukurūza, rapsis, lini, cukurbiešu graizījumi, saulespuķu spraukumi, sēnalas, saulespuķu sēklas, iesals u.c.

 

Imports / tranzīts: pārtikas granulas, spraukumi, iesals, jēlcukurs, sojas pupiņas u.c.

Uzņēmuma tips:
Ekspedītors, Osta
Dibināšanas gads:
2005

Atrašanās vieta kartē

Atrast ceļu

Kontaktpersonas

Jevgēnijs Kļaders (+)