https://laff.lv/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/39/cropped-1564473749.png

Ardena Transport, SIA

Duntes iela 34/114 , Riga, 1005

Par uzņēmumu

Mūsu uzņēmums, galvenokārt, orientēts uz klientu, un mēs darām visu iespējamo, lai pilnveidotos, galvenokārt, šajā virzienā.

Mūsu transporta komandas vēsture sākās 2011. gadā, ar tā laika vadību, kurā darbojās daži transporta uzņēmumi, dažādās sfērās,   pieņemto  lēmumu apvienot un paplašināt savu uzņēmējdarbību un ienākt jaunā transporta pakalpojumu tirgū ar tādu pašu nosaukumu — Ardena Transport.

No pirmās izveidošanās dienas  Ardena Transport sāka aktīvi attīstīties Baltijas valstu un Centrālāzijas  transporta pakalpojumu tirgū ,noslēdzot ilgtermiņa līgumus kravu pārvadājumu  veikšanā, lieliem un vidējiem uzņēmumiem visās  uzņēmējdarbības jomās.

Aktīvas darbības laikā, uzņēmuma komanda ir papildinājusies ar augsti kvalificētiem dalībniekiem, kas ir veicinājusi restruturizāciju, veidojot savā sastāvā jaunas nodaļas, kuras specializējas uz eksportu, importu un

dokumentu apgrozību  pastāvīgajos projektos Centrālajā Āzijā.

Šobrīd uzņēmumam ir būtiski aktīvi — konteineru un konteineru termināli, iespaidīga aģentu  un apakšuzņēmēju bāze, kā arī pats  uzņēmums  ir  daudzu galveno spēlētāju aģents transporta loģistikas nozarē, un tas ļauj ātri un efektīvi veikt jebkuras pakāpes sarežģītības kravas pārvadājumus Eiropā, NVS valstīs un Vidusāzijā, un ārpus tām.

Dibināšanas gads:
2011

Atrašanās vieta kartē

Atrast ceļu

Kontaktpersonas

Viktorija Smirnova (+)

Sociālie tīkli