Order by:
Grid List
Results 1 - 20 of 32

KGE Baltic SIA

1
Our Team is specialized in door-to-door delivery from any origin around the world,to Russia or any Central Asian countries up to Afghanistan, the Caucasus or Mongolia. We provide multimodal services and we focus on project movements.  
27642391

ABX Terminal, SIA

2
We always listen to customer's wishes, work flexibly and are cooperation-focused, we seek to introduce standards in logistics processes while respecting business specifics of the customer. It is advantageous and comfortable to cooperate with us; we k 
Riga

ACE logistics Latvia, SIA

3
ACE Logistics Latvia SIA is a company offering freight carriage and logistics services. Subsidiaries of ACE Logistics are located in all Baltic countries and Belarus. 
Mārupe

ALPA CENTRUMS, SIA

4
ALPA Centrums” ir galvenais uzņēmums vienā no nozīmīgākajām starptautiskajām transporta un kravu pārvadāšanas grupām Baltijas valstīs, kas apvieno tādus uzņēmumus kā SIA „ALPA Vagons” (Rīga), SIA „Translats”… 
Riga

ALPA VAGONS, SIA

5
Uzņēmums tika nodibināts 2003. gadā un specializējas ar dzelzceļa transportu saistītu pakalpojumu sniegšanā 
Riga

Ardena Transport, SIA

6
Mūsu transporta komandas vēsture sākās 2011. gadā, ar tā laika vadību, kurā darbojās daži transporta uzņēmumi, dažādās sfērās,   pieņemto  lēmumu apvienot un paplašināt savu uzņēmējdarbību un ienākt jaunā… 
Riga

ASTRAMAR LIEPĀJA K.A., SIA

7
Kuģu aģentūra "Astramar liepāja k.a." dibināta 1994.gada 24.oktobrī kā kuģu aģentūras "Astramar" filiāle. No 1996.gada pavasara "Astramar liepāja k.a.", strādā kā patstāvīgs uzņēmums, kurš iekļaujas Astramar aģentūras grupā. 
Liepāja

ATLAS, SIA

8
„ATLAS” noliktavu serviss ir tas, ar ko sākas mūsu vēsture. Mūsu serviss apmierina lielāko Krievijas importētāju stingrās prasības. Mēs strādājam gan ar standarta patēriņa precēm, gan ar ekskluzīvām, augstas vērtības… 
Rīga

BV GRUPA, SIA

9
 
Riga

CARGO SERVICES, SIA

10
SIA "Cargo Services" (CS) atrodas Rīgā, Latvijā (Austrumeiropā) un tika dibināta 2001. gadā. Šodien CS pamatdarbība ir kravu noliktavu un ekspedīcija. 
Riga

CARGOMAX, SIA

11
Uzņēmums Cargomax piedāvā dažādus kravu pārvadājumu veidus un loģistikas risinājumus kopš 2006.g. Cargomax ir Šveices uzņēmuma Militzer & Münch struktūrvienība Latvijā un tādas transporta apvienības kā CargoLine… 
Riga

CF&S Latvia,SIA

12
Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 50 pašu transporta vienību, kuru kravnesība ir no 2 līdz 25 tonnām. Mēs piedāvājam visa veida kravu pārvadāšanas pakalpojumus - jūras un dzelzceļa konteineros no Rīgas un Klaipēdas ostām uz… 
Rīga

CONFIDEX, SIA

13
The company is operating on the market of logistic services since 2009. During that period our company has been able to position ourselves as a reliable, highly qualified partner. in the sphere of multi-modal shipment services. 
Riga

DSV Latvia , SIA

14
DSV is a global provider of transportation and logistics solutions. Today DSV offers and implements a wide variety of delivery solutions, serving thousands of customers every day, from small family businesses to global corporations. 
Riga

Ekers Stividors LP, SIA

15
SIA LSEZ “Ekers Stividors LP” ir viena no lielākajām multifunkcionālajām kompānijām Liepājas ostā, kuras terminālos tiek pārkrauts vairāk nekā 25% no kopējā ostas kravu apjoma. 
Liepāja

EKSPERIUM SIA

16
Mēs esam uzticams un pieredzējis partnerys Krievijas Federācijā, kurš piedāvā pilnu muitas un loģistikas, kā arī uzglabāšanas pakalpojumu kompleksu. 
Riga

HANZA EKSPEDĪCIJA,SIA

17
 
Riga
+37167147555

INTERTRANSAUTO, SIA

18
 
Riga

MARINA TRANSPORT SERVISS, SIA

19
Uzņēmums sniedz pilnu ekspeditoru pakalpojumu spektru – sākot ar mazu palešu kravu piegādes organizēšanu, līdz pat liela apjoma projektu pārvadājumiem uz vissarežģītākajiem galapunktiem. 
Riga

MELON, SIA

20
 
Rīga